Stomatologia i ortodoncja
Zdrowie dieta porady zdrowotne…

Używanie Medicaid do zakupu prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego – Wielki nowy eksperyment cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Przewaga ta zostanie zrealizowana tylko wtedy, gdy sieci ubezpieczycieli zgodzą się dbać o nową populację pacjentów, ale sieci, które jeszcze nie traktują beneficjentów Medicaid, mogą opierać się tej rozszerzonej linii biznesowej. Istotnie, podobna odporność dostawców była oryginalnym czynnikiem przyczyniającym się do opracowania oddzielnych produktów opieki medycznej zarządzanych przez Medicaid z odrębnymi sieciami. Istnieją również poważne wyzwania związane z korzystaniem z Medicaid w celu zakupu prywatnego ubezpieczenia. Medicaid zapewnia szerszy zakres i niższy udział w kosztach niż prywatne ubezpieczenie zdrowotne, a plany sprzedaży usług agencjom Medicaid będą musiały być zgodne z zasadami Medicaid, zgodnie ze wskazówkami na temat pomocy premium wydanej przez Departament Zdrowia i Opieki Społecznej (DHHS). Wydaje się, że wytyczne ograniczają korzystanie z Medicaid w celu zakupu prywatnego ubezpieczenia do dodatkowej opcji ubezpieczenia dla nowo kwalifikujących się osób dorosłych lub do części limitowanych w czasie demonstracji testujących obowiązkową premię dla nowo kwalifikujących się osób, jednocześnie zwalniając słabych pod względem medycznym beneficjentów. DHHS musi jeszcze odpowiedzieć na inne ważne pytania. Czy państwa mogą wymagać, aby nowo uprawnieni rodzice zapisywali się w planach odrębnych od tych, do których należą ich dzieci. Czy potrzebne będą plany zapewniające ciągły zasięg, nawet podczas przechodzenia między Medicaid a wymianami, gdy dochody ludzi będą się zmieniać. Czy ubezpieczyciele będą musieli zawrzeć umowy z tradycyjnymi dostawcami usług bezpieczeństwa, takimi jak ośrodki zdrowia społeczności. Sieci Medicaid zazwyczaj korzystają z wielu takich dostawców, którzy mają większe doświadczenie niż tradycyjne prywatne praktyki medyczne w służbie ubogim dorosłym o złożonych potrzebach klinicznych i społecznych.
Ale koszty mogą pozostać największą przeszkodą w modelu wsparcia premium. Wielu decydentów sprzeciwia się ekspansji Medicaid, ponieważ uważają, że jest ona niezrównoważona finansowo4. Kupowanie prywatnego ubezpieczenia dla beneficjentów prawdopodobnie zwiększyłoby koszty, głównie dlatego, że prywatni ubezpieczyciele płacą dostawcom o wiele więcej niż Medicaid. Biuro budżetowe Kongresu szacuje, że ulgi podatkowe na pokrycie zakupione na giełdach będą kosztować 9 000 USD rocznie na osobę dorosłą, 50% więcej niż 6 000 USD w przewidywanych kosztach na beneficjenta Medicaid 5, chociaż różnice te mogą się znacznie różnić w zależności od państwa. Niektórzy analitycy twierdzą, że prywatni ubezpieczyciele na konkurencyjnym rynku znajdą sposoby na zaoszczędzenie tysięcy dolarów na jednego beneficjenta, ale żaden dowód z prywatnych ubezpieczeń ani rynków opieki medycznej nie obsługuje takich roszczeń. Najnowsze wytyczne DHHS nie zawierają informacji na temat istniejących przepisów federalnych zabraniających państwom kupowania prywatnych planów, chyba że koszty są porównywalne z kosztami tradycyjnego Medicaid. Ale jeśli prywatni ubezpieczyciele nie obniżą opłat za dostawcę do stawek Medicaid (lub w ich pobliżu), nie jest jasne, w jaki sposób większość państw może spełnić ten standard.
Biorąc pod uwagę politykę związaną z ekspansją Medicaid, korzystanie z Medicaid do zakupu prywatnego ubezpieczenia będzie nadal wzbudzać duże zainteresowanie. Ostatecznie najważniejszym aspektem pomocy premium może być jej odwołanie do konserwatywnych polityków, którzy są sceptycznie nastawieni do ACA, a zwłaszcza do rozszerzenia Medicaid – nawet jeśli różnice polityczne między rozszerzeniem z solidną opieką zarządzaną przez Medicaid i prywatnym ubezpieczeniem są mniejsze. dramatyczne, niż mogłyby się pojawić
[przypisy: funnyguilds, wskaźnik inr norma, olx praca chałupnicza ]

Tags: , ,

No Responses to “Używanie Medicaid do zakupu prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego – Wielki nowy eksperyment cd”

 1. Mr. Peppermint Says:

  Article marked with the noticed of: Makijaż permanentny kielce[…]

 2. Olga Says:

  Pisane na kolanie

 3. Paweł Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: microblading[…]

 4. Blister Says:

  cukier to czysta energia

 5. Judge Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu medycyna estetyczna[…]

 6. 101 Says:

  kurcze nie wiem co mam czy pluca czy oskrzela

Powiązane tematy z artykułem: funnyguilds olx praca chałupnicza wskaźnik inr norma