Stomatologia i ortodoncja
Zdrowie dieta porady zdrowotne…

Używanie Medicaid do zakupu prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego – Wielki nowy eksperyment ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Bez planów zdrowotnych obejmujących oba rynki, zmiany w finansowaniu mogą zakłócić zasięg i opiekę. Kupowanie planów wymiany z funduszami Medicaid może chronić rodziny przed skutkami niewielkich zmian dochodów, ponieważ mogą one zachować swoje plany i dostawców niezależnie od tego, czy Medicaid, czy federalne dopłaty do premii płacą rachunek w danym momencie. Stawki ubezpieczenia ciągłego ubezpieczenia wśród dorosłych w czasie, zgodnie z różnymi podejściami do rozszerzenia opieki medycznej zgodnie z ustawą o przystępnej cenie. Stawki są oparte na autorskiej analizie badania dochodów i uczestnictwa w programie z 2008 roku. W skład próby wchodzą wszyscy dorośli w wieku od 19 do 63 lat, o dochodach rodzinnych poniżej 400% federalnego poziomu ubóstwa (FPL), którzy nie posiadają ubezpieczenia sponsorowanego przez pracodawcę lub Medicare (38 737 osób). Wykres pokazuje odsetek dorosłych z nieprzerwanym dostępem do danego rodzaju ubezpieczenia w czasie. Te trzy modele są podstawową ustawą Affordable Care Act, w której osoby mające dochody rodzinne poniżej 138% FPL są w Medicaid, a inne są w planach wymiany; hipotetyczny model wsparcia premii z podstawową kwalifikacją Medicaid Arkansas, w którym osoby spełniające aktualne kryteria kwalifikowalności dla Arkansas Medicaid pozostają w Medicaid (dochody poniżej 17% FPL dla rodziców oraz 75% i 83% dla osób dorosłych samotnych i zamężnych niepełnosprawnych, odpowiednio ) i wszystkie inne (w tym wszystkie bezdzietne osoby dorosłe) są w planach wymiany; oraz hipotetyczny model wsparcia premii z wykorzystaniem podstawowej kwalifikacji Ohio Medicaid, w której osoby spełniające obecne kryteria kwalifikujące dla Ohio Medicaid pozostają w Medicaid (dochody poniżej 90% FPL dla rodziców oraz 65% i 83% dla samotnych i zamężnych dorosłych osób dorosłych, odpowiednio) i wszystkich innych (w tym wszystkich dorosłych bezdzietnych) są w planach wymiany. Różnice między krzywymi są znaczące w każdym punkcie czasowym (P <0,001). Zobacz Dodatek Uzupełniający, aby uzyskać więcej informacji.
Korzystając z krajowych danych ankietowych i metod podobnych do tych, z których korzystaliśmy wcześniej, 3 szacujemy, że objęcie zakupem na giełdzie może zmniejszyć liczbę ubytków o prawie dwie trzecie w stanach takich jak Arkansas, które obecnie mają bardzo restrykcyjne ubezpieczenie Medicaid dla dorosłych (patrz wykres; metody, patrz Dodatek dodatkowy, dostępny wraz z pełnym tekstem tego artykułu). Jednak w stanach takich jak Ohio, których limity dochodu w ramach tradycyjnego Medicaid są wyższe, polityka ta może wywołać chaos między tradycyjną grupą uprawnioną do Medicaid a grupą ekspansji (która będzie teraz kupować plany wymiany). Wprawdzie efekt ten zmniejszyłby potencjalny wzrost stabilności zasięgu, ale nadal byłby mniej zakłóceń niż w przypadku rozszerzenia Medicaid, które nie korzysta z pomocy premium. W obu przypadkach analiza ta zakłada, że osoby przesuwane z prywatnej ochrony finansowanej przez Medicaid (kiedy ich dochód jest poniżej 138% FPL) do prywatnej oferty objętej ulgą podatkową (gdy ich dochody wzrosną) będą miały płynne przejście i mogą pozostać przy tym samym planie i sieciach dostawców. Ale jak to omówiono poniżej, taka spójność nie jest gwarantowana.
Trzecią potencjalną zaletą korzystania z Medicaid w celu zakupu prywatnego ubezpieczenia jest wyższy wskaźnik opłat za dostawę oferowany przez prywatnych ubezpieczycieli, co może poprawić dostęp beneficjentów do opieki.
[przypisy: praca chałupnicza olx, neurovit działanie, bobrek trójlistkowy ]

Tags: , ,

No Responses to “Używanie Medicaid do zakupu prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego – Wielki nowy eksperyment ad”

 1. Damian Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: akcesoria dla niepełnosprawnych[…]

 2. Paweł Says:

  Świetny artykuł, mimo wszystko

 3. Tobiasz Says:

  [..] Cytowany fragment: psychoterapia kielce[…]

 4. Kordian Says:

  korzystnie działaja na zmiejszenie cukru, cholesterolu i wzmocnienie naczyń krwionosnych

Powiązane tematy z artykułem: bobrek trójlistkowy neurovit działanie praca chałupnicza olx