Stomatologia i ortodoncja
Zdrowie dieta porady zdrowotne…

Obserwacja – opieka o wysokiej wartości lub luka w kosztach cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Okres ten rozpoczynałby się w momencie przeniesienia beneficjenta z dowolnej placówki ambulatoryjnej do łóżka w szpitalu, w którym będą świadczone dodatkowe usługi szpitalne. Te zmiany próbują ograniczyć liczbę pobytów obserwacyjnych o 2 dni, zwracając uwagę na kwestię przedłużonych pobytów obserwacyjnych, ale nie rozwiązuje poważnych obaw dotyczących zmiany kosztów. Aby zachęcić do wysokiej jakości opieki obserwacyjnej i zminimalizować przenoszenie kosztów, uważamy, że CMS powinien zreformować politykę obserwacji i płatności poza ostatnią propozycję. Po pierwsze, ograniczenie całkowitych wydatków z tytułu kieszonkowego do kwoty potrącanej w szpitalu sprawiłoby, że pobyt obserwacyjny nie kosztowałby pacjentów bardziej niż hospitalizacje, które zazwyczaj wymagają więcej zasobów. Po drugie, obejmujące samodzielne podawanie leków umożliwiłoby lekarzom kontynuowanie ich bezpiecznego podawania, ponieważ proszenie pacjentów o przyniesienie leków do domu stwarza nierealistyczne oczekiwanie i ryzyko dla bezpieczeństwa. Po trzecie, odliczanie czasu obserwacji w kierunku 3 dni hospitalizacji kwalifikujących pacjenta do świadczeń w zakładzie dla wykwalifikowanych pielęgniarek chroniłoby najbardziej wrażliwych pacjentów. Kilka ustaw ostatnio złożonych w Kongresie popiera tę ostatnią zmianę.
Nie wszystkie zabiegi obserwacyjne są takie same; reformy płatności powinny chronić pacjentów przed nadmiernymi wydatkami z kieszeni i nagradzać skuteczną opiekę zapewnianą w jednostkach obserwacyjnych, co zapobiega długotrwałym hospitalizacjom. Publiczne obawy związane z nadużyciami obserwacyjnymi zwróciły uwagę rządu, ale reformy mogą zagrozić wszelkiej opiece obserwacyjnej.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł został zaktualizowany 19 września 2013 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Departamentu Medycyny Ratunkowej, Brigham and Women s Hospital w Bostonie.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Span P. W szpitalu, ale tak naprawdę nie jest pacjentem. New York Times. 22 czerwca 2012 r. (Http://newoldage.blogs.nytimes.com/2012/06/22/in-the-hospital-but-not-really-a-patient/).

2. Baugh CW, Venkatesh AK, Hilton JA, Samuel PA, Schuur JD, Bohan JS. Większe wykorzystanie dedykowanych szpitali dla wielu pacjentów krótkoterminowych może zaoszczędzić 3,1 miliarda dolarów rocznie. Health Aff (Millwood) 2012; 31: 2314-2323
Crossref Web of Science Medline
3. Komisja doradcza ds. Płatności Medicare. Książka danych: wydatki na opiekę zdrowotną i program Medicare. Czerwiec 2012 (http://www.medpac.gov/documents/Jun12DataBookEntireReport.pdf).

4. Amerykańskie Stowarzyszenie Szpitalne. Badanie wpływu programu RAC na szpitale w całym kraju. Marzec 2013 (http://www.aha.org/content/13/12Q4ractracresults.pdf).

5. Feng Z, Wright B, Mor V. Ostry wzrost liczby zarejestrowanych w Medicare pacjentów w szpitalach do obserwacji budzi obawy o przyczyny i konsekwencje. Health Aff (Millwood) 2012; 31: 1251-1259
Crossref Web of Science Medline
Zamknij odniesienia
Cytowanie artykułów (21)
Zamknij Cytowanie artykułów
Listy
Zamknij listy
[podobne: soda a rak, soda na raka, syrop prospan ]

Tags: , ,

No Responses to “Obserwacja – opieka o wysokiej wartości lub luka w kosztach cd”

 1. Lady Killer Says:

  Chyba ktoś w tym artykule zapomniał o medycynie mitochondrialno komórkowej

 2. Wojciech Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu lekarz[…]

 3. Mr. 44 Says:

  już dawno wiadomo że te naczyniaki powstają na wskutek zatrucia organizmu

 4. Kingfisher Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: stomatologia[…]

 5. Nickname Master Says:

  Polecam serdecznie wszystkim lekarzom, zwłaszcza klinicystom

 6. Squatch Says:

  Article marked with the noticed of: Trener osobisty[…]

 7. Beetle King Says:

  Elektrochirurgia w ogóle teraz jest bardzo szeroko stosowana

Powiązane tematy z artykułem: soda a rak soda na raka syrop prospan